כניסה למערכת
קשת - אשדוד
אירית מזור
הדרכה למשתמש

 

 

 

 

     

       
                                                

ילדים והורים יקרים!

להלן נוהל "צבע אדום" בזמן הלימודים:

1. כל התלמידים חוזרים לכיתתם לאחר האזעקה והשהות במרחב המוגן.

2. לאחר האזעקה בשער ביה"ס תמצא מורה, אשר תפקידה יהיה לכוון ולווסת את הלחץ בשער ביה"ס בזמן שהורים מגיעים.

3. מורה הנמצאת בכיתה תנהל רישום מסודר: איזה ילד לקחו ומי לקח אותו.

בתקווה, שלא נצטרך להפעיל את הנוהל!!

לשימושכם: אתר חדשות אשדוד.

 

                                צוות ביה"ס

   

                                                            

ילדים והורים יקרים!

להלן שמות התלמידים, אשר קיבלו תעודה ירוקה ביום ד', ה-2.1.13:

כיתה א'1: אמיר אילוז, אביטל גולדשטיין, טוהר גילמן, נועם דגמי, שני יוסף, תומר יוסף, נועה מנשרוב, איתי נפתלי, לינור רז, ענבל עטר, ספיר קפלן, נוי פסצ'ניקוב.

כיתה א'2: שון אברמנקו, זיו אוציטל, הילה בלילה, גל דוכן, אושרי ויצמן, נוי בן אור, קרין זרדן, אורי טובול, איתי טלקר, שראל לוי, עידן מזרחי, מעיין נאור, סיגל נחמוד, אור נפתלי, אפרת שמש, גל שדה, אליאן פוזילוב, שירי רבינוביץ.

כיתה ב'1: יניב בן גיגי, קרן בן דוד, ניקול חולופ, שרון ברלדיאן, שירה אסרף, עינת בוגוד, שליו שאמי, ליאור קסוקר, אורי פקלק, טליה פילו, מורי טובלי, ניר שגיא, טוהר שמש.

כיתה ב'2: עמית אברהם, קריסטינה בורחטוב, מישל גולזמן, מלאני וודווזוב, נטלי זילברמן, חופית טל, מתן כהן, אביב מיכאלי, לי-אב עמר, שני פפסימדוב, מאי צ'אוסקי, אביטל קופרשטיין, לינוי שכורי, נטע שפירא, יגאל אוקון.

כיתה ב'3: שירן אליזוב, עדן אסולין, ניתאי בלייב, עמית גורן, שקד דותן, הודיה יוספי, לירז נגאוקר, ירין צורדקר, לינוי צנדאוקר, יניר קהימקר, לידור רוהקר.

כיתה ג'1: עידן אלאשוילי, אריאל גיימן, ליה יצחק, תמיר מנשרוב, חושן צור, יהב קהימקר, שחר אוזנה.

כיתה ג'2: עידו מלול, אופק ביטון, עמית ביטון, שקד אברהם, אריאן ספיאשוילי, דנה לזרוביץ, ליעד ארזי, עדן אניג'ר, טל גורארי, מוריה אמיני, ליהי שפרמן, אביטל קוטרמן.

כיתה ג'3: שגיא אלישקשוילי, דני מרשבין, לירון סינדורי, איה פומיצ'וב, שובל צ'אולקר, דניאל אלבני, קורל זדה, אגם אמיר.

כיתה ד'1: זיו בן שושן, איתן בן גיגי, נועם ביטון, מיה זלמן, גיל אמויאל, ליאן זוהר, עידן גרוסמן, עמית קורולקר, יעל שיטריט, אלינור לוי, רועי דזיאנשוילי, ניב סוויסה, נועם מור, יוני ספבק, עדן שפן.

כיתה ד'2: יאיר אגרוקר, רן אוספליק, מיתר אפריאט, שלי בוגוד, משי בוכובזה, שהם ביטון, יובל ויינשטיין, דנה חיון, סוניה יוסופוב, שחר יחזקאל, לינוי מוסרי, רומי מור - ברבי, ליאב מיכאלי, נועה סולטן, לינוי עוזיאל, בר קהימקר.

כיתה ה'1: איתי הרצנשטיין, סתיו לוי, אופיר ניסן, לינור בן משה.

כיתה ו'1: עמית אלעזר, אופק ארד, נוי בוטרשוילי, נלי טרייגר, נועה יעקב, מאי יצחק, אריאלה לויט, נועה ליבשיץ, מאיה לחיט קוז'רין, מירי ליצ'ין, ליאם מור ברבי, מאי מיכאלי, עדי מלכה, מתנאל נרודצקי, אילנה שניידרמן.

כיתה ו'3: אבירם אזוט, ספיר רובינשטיין, בר שפרמן, לירון ספושניק, קרן - אור קרפיבנר.

יישר כוח!!!

                                                                                                      
           
 
 

כתובת: רחוב תשרי 11, אשדוד

טלפון: 8649618 - 08, פקס: 8671461 - 08

Y-keset-ash-S@kishurim.k12.il

מנהלת הפורטל: אירית מזור